597246-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Intern Mobiliteitssysteem (IMS) uitbreiding HR Informatiesysteem
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIntern Mobiliteitssysteem (IMS) uitbreiding HR Informatiesysteem
BeschreibungHet Ministerie van Buitenlandse Zaken is voornemens een opdracht te gunnen aan MyBrand Conclusion B.V. voor de uitbreiding van het HR-informatiesysteem GPS (Global Personnel System) oplossing, gebaseerd op SAP SuccessFactors. De opdracht betreft de verwerving van aanvullende SAP-modules (waaronder SAP SuccessFactors Recruiting, Opportunity Marketplace en Analytics Cloud Planning), de implementatie hiervan en het operationaliseren van deze modules binnen de bestaande tenant. De opdracht wordt gegund via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid, onder b, sub 2° van de Aanbestedingswet 2012, wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen. De totale waarde van de opdracht wordt geraamd op een bedrag tussen de €240.000 en €550.000 (excl. btw)
Interne Kennung201865003.001.123
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe opdracht betreft de uitbreiding van het HR-informatiesysteem van het Ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ of Ministerie). Dit systeem is gebouwd op SAP SuccessFactors en ondersteunt momenteel de personeels- en salarisadministratie van overplaatsbare ambtenaren wereldwijd (Global Personnel System, GPS). GPS is reeds voorzien van diverse SAP SuccessFactors-modules, aanvullende maatwerkcomponenten en rekenmodules, en is in 2022 via een Europese aanbesteding verworven. De nu beoogde opdracht heeft als doel het systeem uit te breiden met aanvullende functionaliteit ten behoeve van het ondersteunen van de employee lifecycle van alle overplaatsbare BZ ambtenaren. Het betreft met name de interne sollicitatie- en plaatsingsprocessen, loopbaanontwikkeling en personeelsplanning. De totale waarde van de opdracht wordt geraamd op een bedrag tussen de €240.000 en €550.000 (excl. btw)
Interne Kennung1