2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vastgoed Managementsysteem en Software Onderwijshuisvesting - 2 percelen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het rechtmatig contracteren van een leverancier(s) voor het leveren, implementeren, hosten, beheren, configureren en ondersteunen van een vastgoedmanagementapplicatie en een softwareoplossing voor onderwijshuisvesting. De beoogde applicatie(s) dienen de gemeente optimaal te ondersteunen bij het beheer van gemeentelijk vastgoed en onderwijshuisvesting. Perceel 1: De oplossing dient de gemeente te ondersteunen bij het integraal beheren van de gemeentelijke vastgoedportefeuille en de uitvoering van de daarbij behorende operationele, administratieve, financiële en beleidsmatige processen. Daarbij dient de software de volledige vastgoedbeheerprocessen te faciliteren, waaronder het beheren van objectgegevens, contracten, onderhoud, exploitatie, duurzaamheid, financiën en rapportages. Perceel 2: De oplossing moet dient de gemeente te ondersteunen bij het integraal beheren van onderwijsvoorzieningen en de samenwerking met schoolbesturen. Daarbij dient de software de volledige administratieve en beleidsmatige processen rondom onderwijshuisvesting te faciliteren, waaronder het verwerken van aanvragen, het ondersteunen van besluitvormingsprocessen, het beheren van vastgoedgegevens en het leveren van sturingsinformatie.
Interne Kennung: 2026-44
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding kent 2 percelen. U kunt inschrijven op beide percelen. Van u wordt gevraagd om een prijs in te dienen en vragen over kwaliteit te beschrijven. Tevens wordt een demo gevraagd.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vastgoed Managementsysteem
Beschreibung: De gemeente zoekt één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, configuratie, beheer, onderhoud en ondersteuning van een vastgoedmanagementsysteem (VMS) ter ondersteuning van de gemeentelijke taken op het gebied van vastgoedbeheer. Zie leidraad pagina 4
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
Los: LOT-0002
Titel: Software Onderwijshuisvesting
Beschreibung: De gemeente zoekt naar één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, configuratie, beheer, onderhoud en ondersteuning van een softwareoplossing ter ondersteuning van de gemeentelijke taken op het gebied van de uitvoering van processen rondom onderwijshuisvesting. Zie leidraad pagina 6
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-44
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software, 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Vastgoed Managementsysteem
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: .
Lote: LOT-0002
Título: Software Onderwijshuisvesting
Identificador interno: 2