2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Werkorganisatie BUCH
Beschreibung: Brandverzekering Werkorganisatie BUCH Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Gemeente Bergen NH
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Gemeente Uitgeest
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Gemeente Castricum
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Gemeente Heiloo
Interne Kennung: 4