See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Maso a masné výrobky
Beschreibung: Předmětem plnění tohoto DNS, resp. jeho jednotlivých částí jsou opakované dodávky masa a masných výrobků pro stravovací provoz Institutu klinické a experimentální medicíny.
Interne Kennung: PZ-2025-0000459
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: uvedeno v ZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Část č. 6 - Vepřové maso
Beschreibung: Předmětem plnění tohoto DNS, resp. jeho jednotlivých částí jsou opakované dodávky masa a masných výrobků pro stravovací provoz Institutu klinické a experimentální medicíny. Soupis všech potravin, které může zadavatel během trvání tohoto DNS poptávat v jednotlivých částech, je uveden v příloze č. 3 ZP.
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_6
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0007
Titel: Část č. 4 - Zvěřina
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_4
Haupteinstufung (cpv): 15119300 Wild
Los: LOT-0006
Titel: Část č. 3 - Rybí maso
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_3
Haupteinstufung (cpv): 15119600 Fischfleisch
Los: LOT-0001
Titel: Část č. 1 - Masné polotovary
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_1
Los: LOT-0005
Titel: Část č. 2 - Rybí polotovary
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_2
Los: LOT-0008
Titel: Část č. 5 - Jehněčí a skopové maso
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_5
Haupteinstufung (cpv): 15115000 Lamm- und Schaffleisch
Los: LOT-0010
Titel: Část č. 7 - Drůbeží maso
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_7
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0011
Titel: Část č. 8 - Hovězí maso
Interne Kennung: PZ-2025-0000459_8
Haupteinstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch