2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig onderhoud en onderhoud brandwerende voorzieningen
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen binnen de gebouwen en op de locaties van Avans Hogeschool. De werkzaamheden omvatten onder meer preventief en correctief onderhoud, storings- en herstelwerkzaamheden, inspectie, registratie en rapportage. Daarnaast kunnen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst planmatige en projectmatige werkzaamheden afzonderlijk worden opgedragen. Raamovereenkomst voor bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen. De omvang van de werkzaamheden is afhankelijk van de onderhoudsbehoefte en de gedurende de looptijd verstrekte opdrachten. Avans geeft geen afnamegarantie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing. De Raamovereenkomst kent geen afzonderlijke opties.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: