See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken van houtafval van recyclageparken
Beschreibung: Deze opdracht omvat het verwerken van houtafval (Eural-code: 20.01.38) die afkomstig is van huishoudens en gelijkaardige bedrijfsafvalstromen die selectief worden aangeleverd door de inwoners van het werkingsgebied van Mirom Roeselare op de recyclageparken van de aangesloten gemeenten. - Hooglede - Houthulst - Koekelare - Kortemark - Langemark-Poelkapelle - Lichtervelde - Moorslede - Roeselare - Rumbeke - Staden - Torhout - Wingene - Ruiselede - Zonnebeke Daarnaast biedt Mirom Roeselare de inwoners van haar werkingsgebied de dienst om groot huisvuil thuis aan te bieden voor ophaling. Mirom Roeselare beschikt ook over een interne houtcontainer die eveneens is opgenomen in deze prijsvraag. De verschillende afvalstoffen worden ingezameld in containers en door Mirom Roeselare of de door het bestuur aangeduide transporteurs afgevoerd naar de verwerkers. Deze opdracht is opgedeeld in 25 percelen die elk een hoeveelheid van 280 ton houtafval bevatten. Elk perceel is identiek naar verwerking. De opdeling van de opdracht in meerdere kleine percelen heeft tot doel om: - zowel grote als kleine marktspelers kansen te bieden - het optimum te zoeken in het totaal van de verwerkingskost en de transportkost
Interne Kennung: PPP0HE-685/6036/2026/448
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerken van houtafval
Beschreibung: Verwerken van houtafval
Interne Kennung: 2026/448 1_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2026/448 2_2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 2026/448 3_3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 2026/448 4_4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 2026/448 5_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 2026/448 6_6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 2026/448 7_7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 2026/448_8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 2026/448 9_9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 2026/448 10_10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 2026/448 11_11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 2026/448 12_12
Los: LOT-0013
Titel: Perceel 6 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 6 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 13_13
Los: LOT-0014
Titel: Perceel 14 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 14 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 14_14
Los: LOT-0015
Titel: Perceel 15 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 15 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 15_15
Los: LOT-0016
Titel: Perceel 16 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 16 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 16_16
Los: LOT-0017
Titel: Perceel 17 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 17 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 17_17
Los: LOT-0018
Titel: Perceel 18 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 18 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 18_18
Los: LOT-0019
Titel: Perceel 19 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 19 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 19_19
Los: LOT-0020
Titel: Perceel 20 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 20 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 20_20
Los: LOT-0021
Titel: Perceel 21 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 21 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 21_21
Los: LOT-0022
Titel: Perceel 22 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 22 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 22_22
Los: LOT-0023
Titel: Perceel 23 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 23 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 23_23
Los: LOT-0024
Titel: Perceel 24 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 24 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 24_24
Los: LOT-0025
Titel: Perceel 25 (Verwerken van houtafval)
Beschreibung: Perceel 25 (Verwerken van houtafval)
Interne Kennung: 2026/448 25_25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 2026/448_26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 2026/448_27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 2026/448_28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 2026/448_29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 2026/448_30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 2026/448_31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 2026/448_32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 2026/448_33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 2026/448_34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 2026/448_35