597317-2026 - Wettbewerb
Belgien – Wasserbauarbeiten – Onderhoud en dringende interventies in het ambtsgebied van district 3 : Leie. Raamovereenkomst.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud en dringende interventies in het ambtsgebied van district 3 : Leie. Raamovereenkomst.
BeschreibungHet voorwerp van de opdracht is onderhoud en dringende interventies uit te voeren op de waterlopen van district 3 – Leie en zijn aanhorigheden voor de duur van 1 jaar.
Interne KennungARW-26-008
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelARW-26-008 - 1
Interne Kennung1