2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatiemiddelen (C2000 en object)
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst zorgen en borgen dat medewerkers van VRBZO kwalitatief op verschillende niveaus en manieren kunnen communiceren waarbij de veiligheid van de medewerkers geborgd wordt. In de nieuw te sluiten overeenkomst wil VRBZO heldere afspraken maken, gebaseerd op de huidige marktsituatie en deze actief monitoren en controleren. Om tot een goed resultaat te komen dienen de volgende zaken te worden geborgd: - de kwaliteit (betrouwbaarheid) (apparatuur, bereik en verstaanbaarheid); - de marktconformiteit van de prijs/prijzen (borging middels concurrentiestelling); - technische ondersteuning (o.a. beschikbaarheid van onderdelen gedurende de gehele economische levensduur). Met één leverancier wordt een overeenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35710000 Führungs-, Kommunikations- und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
Clasificación adicional (cpv): 35710000 Sistemas de mando, control, comunicación e informáticos
5. Lote
Lote: LOT-0000