See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract de achiziție publică de produse având ca obiect livrarea unui Sistem wireless integrat, în conformitate cu cerințele minime obligatorii prevăzute în Secțiunea II: Caietul de sarcini.
Beschreibung: Contract de achiziție publică de produse având ca obiect livrarea unui Sistem wireless integrat (cod CPV: 32422000-7), inclusiv prestarea serviciilor aferente (instalare, configurare, integrare, punere în funcțiune, testare și instruire), în conformitate cu cerințele minime obligatorii prevăzute în Secțiunea II: Caietul de sarcini. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub). Număr zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificări: in a 11-a zi înainte de termenul limita stabilit in anunțul de participare pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 2/MCG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contract de achiziție publică de produse având ca obiect livrarea unui Sistem wireless integrat care să aibă în componența sa 130 (osutătreizeci) de Acces Point-uri pentru Sediul Central (București), Direcțiile Regionale (București, Iași, Cluj – Napoca și Timișoara) și Oficiile Județene, precum și 6 (șase) Wireless Controller-e pentru Sediul Central și pentru Direcțiile Regionale (cod CPV: 32422000-7), inclusiv prestarea serviciilor aferente (instalare, configurare, integrare, punere în funcțiune, testare și instruire), în conformitate cu cerințele minime obligatorii prevăzute în Secțiunea II: Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1