See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków stosowanych w programach lekowych onkologicznych
Beschreibung: Dostawa leków stosowanych w programach lekowych onkologicznych - 25 zadań asortymentowych
Interne Kennung: DZPZ.26.11.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Abemaciclibum - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Apalutamidum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Atezolizumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Avelumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Bevacizumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Cabozantinibum - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Dabrafenibum - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Darolutamidum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Durvalumabum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Enzalutamidum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Ipilimumabum - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Niraparib - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Nivolumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Olaparib - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Osimertinib - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Palbociclib - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Pembrolizumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Pertuzumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Ramucirumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Ribociclibum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Talazoparib - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Trametinibum - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Trastuzumab deruxtecan - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Trastuzumab emtansine - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Trifluridine, Tipiracil hydrochloride - 2 pozycje asortymentowe