2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB – MILAN – FMK – Zobrazovací technika – Projektor pro videomapping
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka projektoru pro videomapping pořizovaného pro potřeby Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění veřejné zakázky je dále vymezen vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ID 2626
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001