See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.261.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Środek kontrastowy niskiego ryzyka. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Sorafenibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Fluorouracilum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Paclitaxelum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: PANITUMABUM. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: NIVOLUMAMUB. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Drotaverinum, Drotaverini. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: DACARBAZINE. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: OXYCODONI HYDROCHLORIDUM + NALOXONI HYDROCHLORIDUM, Fentanylum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Dexamethasoni. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Ibuprofen, Paracetamolum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Risankizumabum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Dostarlimabum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Pegfilgrastimum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Lapatinibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: Koncentrat fosforanów organicznych do żywienia pozajelitowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: Roztwór pierwiastków śladowych do żywienia pozajelitowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: Sekukinumab. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: Bevacizumabum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: Glucosum, Natrii chloridum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego, Dwukomorowy worek do żywienia pozajelitowego, 20% emulsja do infuzji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: IPILIMUMAB. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: Sunitinibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: Mesna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: Naldemedinum, Fentanylum, Oxycodoni hydrochloridum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: Woda do irygacji, Sterylny roztwór chlorku sodu do irygacji, Izotoniczny płyn elektrolitowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: Sotorasibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: Ribociclibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: Diety. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Beschreibung: Amivantamabum, Lazertinib. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0032
Titel: Część 31
Beschreibung: Simeticonum, Preparat złożony - proszek do przygotowania roztworu doustnego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0033
Titel: Część 32
Beschreibung: Enfortumabum vedotini. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0034
Titel: Część 33
Beschreibung: Doxorubicinum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0035
Titel: Część 34
Beschreibung: Ifosfamidum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0036
Titel: Część 35
Beschreibung: PEMETREXEDUM. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0037
Titel: Część 36
Beschreibung: Guselkumab. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0038
Titel: Część 37
Beschreibung: Methotrexat. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0039
Titel: Część 38
Beschreibung: Tremelimumab. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0040
Titel: Część 39
Beschreibung: Vemurafenibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0041
Titel: Część 40
Beschreibung: Rucaparibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0042
Titel: Część 41
Beschreibung: Aflibercept. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0043
Titel: Część 42
Beschreibung: Sacituzumab govitecan. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0044
Titel: Część 43
Beschreibung: Certolizumab. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0045
Titel: Część 44
Beschreibung: Ramucirumabum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0046
Titel: Część 45
Beschreibung: Płyn do płukania jamy ustnej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0047
Titel: Część 46
Beschreibung: Paracetamolum, Tiamazolum, Kalii canrenoas. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0048
Titel: Część 47
Beschreibung: Płyn odkażający o działaniu antybakteryjnym. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0049
Titel: Część 48
Beschreibung: Potassium chloride. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0050
Titel: Część 49
Beschreibung: Preparat przeznaczony do uzupełnienia diety lub stanowiący kompletną dietę. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0051
Titel: Część 50
Beschreibung: Preparat na bazie maltodekstryn. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0052
Titel: Część 51
Beschreibung: Produkt leczniczy stosowany do przedoperacyjnego odkażania skóry (...), Preparat antyseptyczny przeznaczony do dezynfekcji (...). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0053
Titel: Część 52
Beschreibung: Palbociclibum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 52