2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do Centrum Informatyki Resortu Finansów w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w taryfie B23 do Centrum Informatyki Resortu Finansów przy ulicy Samorządowej 1 w Radomiu w okresie od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od 01.05.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 6 ust. 1 Tom II SWZ – PPU w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej – z zastrzeżeniem postanowień § 7 ust. 5 Tom II SWZ – PPU. Planowana ilość dostarczonej energii elektrycznej została określona w Tom III SWZ – OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 207639-2025
Interne Kennung: PN/20/25/HSKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w taryfie B23 do Centrum Informatyki Resortu Finansów przy ulicy Samorządowej 1 w Radomiu w okresie od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 01.05.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 6 ust. 1 Tom II SWZ – PPU w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej – z zastrzeżeniem postanowień § 7 ust. 5 Tom II SWZ – PPU. Planowana ilość dostarczonej energii elektrycznej (MWh) została określona w Tom III SWZ – OPZ.