597412-2026 - Ergebnis
Tschechien – Wartung von Fernmeldeeinrichtungen – Poskytování servisních a revizních prací a pravidelný servis a údržba na instalovaném systému CCTV v rámci MKDS Ústí nad Labem pro období 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování servisních a revizních prací a pravidelný servis a údržba na instalovaném systému CCTV v rámci MKDS Ústí nad Labem pro období 2026-2030
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících v provádění pravidelného servisu, oprav, revizí a údržby na instalovaném systému CCTV specifikovaném v příloze č. 3 jako seznamu kamerových bodů a instalace Městského kamerového dohlížecího systému v Ústí nad Labem (dále také „MKDS“).
Interne KennungMNET-VZ25-16
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 32561000 Glasfaserverbindungen, 32562200 Glasfaserkabel für die Fernübertragung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadavatel zadává veřejnou zakázku za účelem uzavření rámcové smlouvy (dále také jen „smlouva“ nebo „dohoda“) s jedním dodavatelem. Účelem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících v provádění pravidelného servisu, oprav, revizí a údržby na instalovaném systému CCTV specifikovaném v příloze č. 3 jako seznamu kamerových bodů a instalace Městského kamerového dohlížecího systému v Ústí nad Labem (dále také „MKDS“).
Interne KennungServis MKDS 2026-2030
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dále vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny závazku, tj. rozsahu předpokládané dodávky spočívající v: • navýšení počtu kamer a dalších zařízení určených ke správě a servisu, • navýšení nebo snížení rozsahu poskytovaného servisu. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Cena dodávek a/nebo služeb pořizovaných v rámci vyhrazené změny závazku bude stanovena na základě cen uvedených v uzavřené Rámcová smlouvě o poskytování servisních a revizních prací (dále jen „Smlouva“). U cen, které nebudou součástí Smlouvy, budou použity ceny v čase a místě obvyklé – cenu navrhne vítězný dodavatel a navržená cena bude podléhat odsouhlasení ze strany zadavatele. Možnost využití vyhrazené změny závazku bude vždy přináležet zadavateli, který k případné nové dodávce nebo poskytnutí nových služeb vyzve vítězného dodavatele k jednání o dodávce. V rámci jednání dojde k potvrzení stávající (u služeb a dodávek již oceněných v zadávacím řízení) nebo stanovení nové ceny (u služeb a dodávek v zadávacím řízení dosud neoceněných) dodávky a/nebo služeb. Jednání bude uzavřeno dodatkem ke Smlouvě. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do uplynutí 48 měsíců od nabytí účinnosti Smlouvy. Zadavatel nepředpokládá v důsledku změny závazku navýšení finančního plnění nad rámec předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita. Změny v uzavřené Smlouvě lze činit pouze formou písemného dodatku k této Smlouvě a to způsobem, který bude v souladu se zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona (Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku).