2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak opvanglocatie Maria ter Engelen Oudenbosch
Beschreibung: Gemeente Halderberge vangt op dit moment vluchtelingen uit Oekraïne op in locatie Maria ter Engelen (St. Anna) te Oudenbosch. Het aantal opgevangen vluchtelingen schommelt, maar de opvanglocatie kent een maximumcapaciteit van 192 opvangplekken. Deze locatie dient schoon worden gehouden. Op dit moment wordt de schoonmaak door 8 Oekraïense schoonmaaksters uitgevoerd. Zij zijn in dienst bij de huidige opdrachtnemer. De gemeente wenst de gezamenlijke ruimtes in de opvanglocatie schoon te houden door vluchtelingen die in de opvanglocatie verblijven. Dit zorgt voor de betreffende schoonmaaksters voor een dagbesteding en levert een inkomen op. Voorwaarde voor deze opdracht is dan ook dat er in totaal zes van de medewerkers overgenomen moeten worden door het nieuwe schoonmaakbedrijf. De scope van de opdracht omvat de volgende werkzaamheden: • Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud • Het zelf zorgen voor schoonmaakmiddelen • Vuilafvoer; • Bijvullen sanitaire middelen • Extra werkzaamheden op afroep. Deze schoonmaakwerkzaamheden hebben betrekking op de algemene ruimtes van de locatie. Dit betreffen: • Eetzaal • Toiletgroepen algemeen • Receptie • Overlegruimtes • Vloeren gangen De gemeente gaat uit van 488 benodigde uren per maand voor de schoonmaakwerkzaamheden.
Interne Kennung: K011719
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden met onderstaande opties. De opdrachtgever beschouwt deze opties voor een wijziging en/of aanvulling van de overeenkomst als een herzieningsclausule in de zin van de Aanbestedingswet artikel 2.163c. 1. Wijzigingen m2 Wanneer het aantal m2’s wijzigt, dan zal opdrachtnemer voorafgaand een opgave van benodigde uren moeten indienen. De uurtarieven zoals deze opgegeven zijn in bijlage 1- Inschrijfbiljet en eventueel ook conform paragraaf 3.2.2. Geïndexeerd, worden vervolgens gehanteerd. 2. Glasbewassing Glasbewassing valt buiten de scope van de opdracht schoonmaak. Echter kan het zijn dat opdrachtgever hier in de toekomst wel gebruik van wil maken. Wanneer opdrachtgever de opdracht voor schoonmaak wenst uit te breiden met glasbewassing geeft opdrachtnemer hiervoor een prijsopgave op. Hiervoor worden dezelfde tarieven gehanteerd zoals opgegeven in bijlage 1- Inschrijfbiljet bij inschrijving. 3. Extra schoonmaakwerkzaamheden Deze werkzaamheden gebeuren op afroep door de locatiemanager. Het uurtarief voor deze extra werkzaamheden is gelijk aan het uurtarief dat opdrachtnemer per uur voor de reguliere schoonmaakwerkzaamheden hanteert, zoals opgegeven in het inschrijfbiljet.
597421-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaak opvanglocatie Maria ter Engelen Oudenbosch
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K011719
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90911100 Accommodation cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: K011719
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90911100 Servicios de limpieza de viviendas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Interne identificatiecode: K011719
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911100 Reinigen van accommodatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: