2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania dwóch obiektów zlokalizowanych na terenie SUW „Filtry” Zakładu Centralnego przy ul. Koszykowej 81 w Warszawie, Dzielnica Ochota, z podziałem na zadania.
Beschreibung: Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania dwóch obiektów zlokalizowanych na terenie SUW „Filtry” Zakładu Centralnego przy ul. Koszykowej 81 w Warszawie, Dzielnica Ochota, z podziałem na zadania.
Interne Kennung: 01471/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001