2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestuurlijk Informatiesysteem
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één leverancier die een toekomstbestendige, veilige en gebruiksvriendelijke applicatie levert en implementeert, waarmee het gehele bestuurlijke besluitvormingsproces van College en Raad voor de gemeente wordt ondersteund. De oplossing moet recht doen aan de wettelijke kaders (zoals AVG, Archiefwet, Gemeentewet en WOO) en aan de wensen van de verschillende gebruikersgroepen. Het systeem moet bijdragen aan transparantie, tijdigheid, volledigheid en efficiency in de bestuurlijke besluitvorming. De oplossing ondersteunt tevens livestreaming en on-demand beschikbaarstelling van raadsvergaderingen en biedt functionaliteit voor digitale stemming en verslaglegging van de collegevergaderingen conform de geldende archief- en toegankelijkheidsnormen. Zie het Aanbestedingsdocument voor de scope van de opdracht.
Interne Kennung: C5237 – ALK 20251610 – PRJ2500178
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nog in te vullen.