597469-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Buchprüfung – Accountantsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAccountantsdiensten
BeschreibungMet deze aanbesteding beoogt opdrachtgever een deskundige en betrouwbare accountant te contracteren die de controle van de jaarrekening uitvoert en hiervoor eindverantwoordelijk is. De accountant levert een onafhankelijke en objectieve controle waarin juistheid, volledigheid, getrouwheid en rechtmatigheid van de verslaglegging zijn geborgd. Naast ervaring met (semi-)publieke organisaties wordt verwacht dat de accountant opereert binnen de toepasselijke wet- en regelgeving, rekening houdend met de specifieke compliance-eisen en gewenste flexibiliteit van opdrachtgever. Tevens wordt een proactieve houding gevraagd, waarbij de accountant optreedt als sparringpartner en adviseur en actief bijdraagt aan het versterken van de interne beheersing en financiële processen, met oog voor mogelijke ontwikkelingen in wetgeving en organisatie. De opdrachtgever heeft de (financiële) omvang van de opdracht geschat op basis van een benchmark. Aangezien er momenteel geen overeenkomst is met een accountantskantoor, betreffen onderstaande gegevens een inschatting van opdrachtgever. • Gemiddelde opdrachtwaarde op jaarbasis: ca. € 40.000,- tot € 50.000,- exclusief btw. • Totaal vaste looptijd (48 maanden): circa € 170.000,- tot 212.000,- exclusief btw. Hierbij is rekening gehouden met een eventuele jaarindexatie van de tarieven van gemiddeld 4%. • Totaal inclusief optionele verlenging (maximaal 48 maanden): circa € 369.000,- tot 461.000,- exclusief btw. Hierbij is rekening gehouden met een eventuele jaarindexatie van de tarieven van gemiddeld 4%. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de genoemde aantallen en/of hoeveelheden.
Interne KennungTN-545615
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungMet deze aanbesteding beoogt opdrachtgever een deskundige en betrouwbare accountant te contracteren die de controle van de jaarrekening uitvoert en hiervoor eindverantwoordelijk is. De accountant levert een onafhankelijke en objectieve controle waarin juistheid, volledigheid, getrouwheid en rechtmatigheid van de verslaglegging zijn geborgd. Naast ervaring met (semi-)publieke organisaties wordt verwacht dat de accountant opereert binnen de toepasselijke wet- en regelgeving, rekening houdend met de specifieke compliance-eisen en gewenste flexibiliteit van opdrachtgever. Tevens wordt een proactieve houding gevraagd, waarbij de accountant optreedt als sparringpartner en adviseur en actief bijdraagt aan het versterken van de interne beheersing en financiële processen, met oog voor mogelijke ontwikkelingen in wetgeving en organisatie. Verwezen wordt naar de beschrijving hoofdopdracht en beschrijvend document.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenN.v.t.