2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Polkowice w sezonie 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiot umowy obejmuje zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Polkowice w tym: 1) ciągłe zimowe utrzymanie dróg zlokalizowanych na terenie 15 miejscowości gminy Polkowice tj.: Biedrzychowa, Dąbrowa, Guzice, Jędrzychów, Kaźmierzów, Komorniki, Moskorzyn, Nowa Wieś Lubińska, Pieszkowice, Sobin, Sucha Górna, Tarnówek, Trzebcz, Żelazny Most, Żuków (z wyłączeniem dróg nie będących w zarządzie gminy Polkowice) oraz drogi do Grodowca i drogi do szybu SW-1 „Polkowice – Sieroszowice” ujętych w załączniku nr 1 do umowy (z wyłączeniem dróg nie będących w zarządzie i utrzymaniu gminy Polkowice), 2) interwencyjne zimowe utrzymanie dróg według potrzeb, 3) interwencyjny wywóz nadmiaru śniegu spowodowany wystąpieniem obfitych opadów (o charakterze anomalii pogodowej) na miejsce wskazane przez Zamawiającego, 4) interwencyjne polewanie dróg (nie należy realizować, jeżeli temperatura powietrza jest niższa niż 3°C). Szczegółowy zakres został zawarty w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: ZP.271.42.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Polkowice w sezonie 2026/2027