2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania i czynności pomocowych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania budynków oraz wykonywanie czynności pomocowych przy pacjencie dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony w załączniku nr 2 do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. Miejsce wykonywania zamówienia: Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o., 63-900 Rawicz, ul. Gen. Grota Roweckiego 6.
Interne Kennung: NLO-3822-02/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001