See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia cesty II/507 v úseku Gabčíkovo - Dunajská Streda
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty II/507 na konci mesta Gabčíkovo v smere na obec Vrakúň v kkm 0,900 – 1,550 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 06088/2026/SÚCTt
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001