2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup požárního automobilu CAS 20 a protiplynového automobilu s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení s názvem „Nákup požárního automobilu CAS 20 a protiplynového automobilu s příslušenstvím“ (dále jen „veřejná zakázka“) je uzavření smlouvy na dodávku jednoho kusu cisternové automobilové stříkačky CAS 20/3500/240 – S2T v provedení 4x4 s požárním příslušenstvím a jednoho kusu protiplynového automobilu v základním provedení s požárním příslušenstvím, a to podle požadavků zadavatele Technických podmínek a Seznamu požárního příslušenství, uvedených v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dodávka jednoho kusu nové cisternové automobilové stříkačky CAS 20/3500/240 – S2T v provedení 4x4 s příslušenstvím
Beschreibung: dodávka jednoho kusu nové cisternové automobilové stříkačky CAS 20/3500/240 – S2T v provedení 4x4 s příslušenstvím podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 1 zadávací dokumentace a včetně požadovaného požárního příslušenství uvedeného v příloze č. 3 zadávací dokumentace
Interne Kennung: část A)
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: dodávka jednoho kusu protiplynového automobilu v základním provedení s požárním příslušenstvím
Beschreibung: dodávka jednoho kusu protiplynového automobilu v základním provedení s požárním příslušenstvím podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 2 a č. 2a) zadávací dokumentace a včetně požadovaného požárního příslušenství uvedeného v příloze č. 4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: část B)