2. Verfahren
Verfahren
Titel: Permeat serwatki
Beschreibung: Permeat serwatki przeznaczony dla trzody chlewnej w ilości 5000 kg. Wymagane parametry techniczne i jakościowe: Zawartość w 1 kg: - laktoza min. 80% - białko ogólne min 3,0% Czystość mikrobiologiczna: - bakterie coli (CFU/g) nieobecne - salmonella (CFU/25g) nieobecne - Enterobacteriaceae (CFU/g) nieobecne - grzyby i pleśnie (CFU/g) nieobecne - ogólna liczba drobnoustrojów (CFU/g) < 10 000 Okres przydatności do produkcji pasz – 12 miesiące od daty produkcji. Parametry techniczne: - postać mikrokapsułek o bardzo dobrej przesypowości, - produkt w postaci „laktozy bezwodnej”, niehigroskopijny. W celu potwierdzenia, że oferowany produkt spełnia wymagania dla dodatków paszowych przeznaczonych do żywienia zwierząt, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości, specyfikacji produktu lub innego dokumentu producenta potwierdzającego właściwości oferowanego produktu. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 162/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001