597533-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Fahrzeuge mit Drehleiter – Nabava vatrogasne autoljestve ( 1 kom )
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava vatrogasne autoljestve ( 1 kom )
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća nabavu novog vozila - vatrogasne autoljestve (1 kom) sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi. Nabava obuhvaća novo specijalno vatrogasno vozilo na kamionskoj šasiji koje je namijenjeno za gašenje požara, spašavanje ljudi i rad na visini, pri čemu je ključna funkcionalna značajka nadogradnja s okretnom i izvlačivom ljestvom za intervencije na višekatnim objektima i na teško dostupnim lokacijama. Predmet nabave obuhvaća novu i nekorištenu cjelinu koja uključuje vozilo, nadogradnju, upravljačke i sigurnosne sustave te pripadajuću vatrogasnu opremu potrebnu za operativnu uporabu autoljestvi.
Interne Kennung: VN-11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
Los: LOT-0000