597550-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Zhotovení PD – ÚV Boskovice – 1.etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZhotovení PD – ÚV Boskovice – 1.etapa
BeschreibungPředmětem zakázky je vypracování projektové dokumentace pro projekt s názvem „ÚV Boskovice - 1.etapa“ o těchto etapách: - Vyhodnocení vstupních podkladů (VP) převzatých Zhotovitelem od Objednatele; - Zpracování podkladů, vypracování a provedení průzkumů a jejich vyhodnocení a provedení přípravných prací; - Zhotovení projektové dokumentace pro povolení záměru včetně propočtu nákladů (DSP) podle zákona č. 283/2021 Sb., stavebního zákona v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 vyhlášky č. 131/2024 Sb., Vyhlášky o dokumentaci staveb; - Inženýrská činnost (dokladová část) k DSP (IČ) bude zahrnovat projednání se správci technické infrastruktury. Podrobný rozsah služeb, které požaduje zadavatel provést, je blíže specifikován ve SMLOUVĚ. Zadavatel předpokládá spolufinancování stavby z Dotace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1