See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I.2026 Zakup i dostawa produktów spożywczych do kuchni w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktów spożywczych do kuchni Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Leśna 2 w terminie 6 miesięcy od daty obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego (planowany termin realizacji zamówienia od 01.09.2026). Przedmiot zamówienia podzielony jest na 10 części, zgodnie z poniższym wykazem: Część I: Produkty spożywcze (CPV: 15000000-8), Część II: Produkty mleczarskie (CPV: 15500000-3), Część III: Ryby i przetwory rybne (CPV: 15200000-0), Część IV: Mrożonki warzywne i owocowe (CPV: 15330000-0), Część V: Jaja (CPV: 03142500-3), Część VI: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie (CPV: 15810000-9), Część VII: Dania gotowe (CPV: 15894300-4), Część VIII: Warzywa i owoce (CPV: 15300000-1), Część IX: Mięso, produkty wieprzowe i wołowe (CPV: 15111000-9; 15113000-3), Część X: Drób i produkty drobiowe (CPV: 15112100-6).
Vorherige Bekanntmachung: 438045-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 03142500 Eier, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15112100 Frisches Geflügel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I. Produkty spożywcze
Beschreibung: Produkty spożywcze zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień niniejszej umowy w niżej wymienionych przypadkach: 1.1. zmiany przepisów prawnych, w tym zmiany stawki podatku VAT, 1.2. zaprzestania wytwarzania produktu objętego umową lub zmiany nazwy towaru, pod warunkiem, iż odpowiednik jest tej samej lub wyższej jakości, za cenę nie wyższą niż cena produktu objętego umową, 1.3. wprowadzenia do sprzedaży przez producenta zmodyfikowanego/udoskonalonego produktu powodującego wycofanie dotychczasowego za cenę nie wyższą niż cena produktu objętego umową, 1.4. zwiększenia ilości asortymentu o 10%, jednocześnie wartości umowy brutto o ile stało się to niezbędne dla zapewnienia ciągłości dostawy oraz prawidłowego funkcjonowania stołówki na skutek okoliczności jakich nie można było przewidzieć na etapie prowadzenia postępowania o zamówienie, 1.5. odstąpienia na wniosek Zamawiającego od realizacji części umowy i związane z tym obniżenie wynagrodzenia za część zamówienia, co do której zamawiający odstąpił od jej realizacji, w przypadku gdy realizacja części zamówienia nie odpowiada potrzebom Zamawiającego, 1.6. działania siły wyższej tj. działań wojennych, powszechnych zamieszek, katastrofalnych powodzi, wichur, epidemii itp. 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. 3. Powiadomienie każdej ze Stron umowy jest ważne wyłącznie, gdy dokonane zostało pisemnie i skutecznie doręczone adresatowi na adres wskazany w umowie. 4. Strony zobowiązane są do wzajemnego pisemnego powiadamiania o zmianie siedziby, adresu, zmiany formy prawnej w terminie do 14 dni od dnia wystąpienia zdarzenia. 4.1. Wszelkie zmiany niniejszej umowy mogą być dokonywane w granicach określonych w art. 455 Ustawy Prawo zamówień publicznych w formie pisemnej pod rygorem nieważności, z zastrzeżeniem § 9 ust. 6.
Los: LOT-0002
Titel: II. Produkty mleczarskie
Beschreibung: Produkty mleczarskie zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: III. Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: Ryby i przetwory rybne zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: IV. Mrożonki warzywne i owocowe
Beschreibung: Mrożonki warzywne i owocowe zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0005
Titel: V. Jaja
Beschreibung: Jaja zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0006
Titel: VI. Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibung: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: VII. Dania gotowe
Beschreibung: Dania gotowe zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Los: LOT-0008
Titel: VIII. Warzywa i owoce
Beschreibung: Warzywa i owoce zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: IX. Mięso, produkty wieprzowe i wołowe
Beschreibung: Mięso, produkty wieprzowe i wołowe zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0010
Titel: X. Drób i produkty drobiowe
Beschreibung: Drób i produkty drobiowe zgodnie a Formularzem asortymentowo - cenowym.
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel