2. Verfahren
Verfahren
Titel: Payrolling
Beschreibung: De opdracht beschrijft de inkoop van de dienst Payrolling. Opdrachtgever wil een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 200.000,- - € 250.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 800.000,- - € 1.000.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2026-201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek. zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Title: Payrolling
Internal identifier: 2026-201
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie Bestek. zie bestek
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -