2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa źródła kogeneracyjnego na paliwo gazowe opartego na układzie silników gazowych dla Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Beschreibung: Zadanie prowadzone będzie w formule GRI („pod klucz”) obejmującej wykonanie kompletu robót budowlanych, dostaw, robót montażowych i instalacyjnych we wszystkich branżach oraz wszystkich czynności niezbędnych do zapewnienia prawidłowego, bezpiecznego i stabilnego funkcjonowania urządzeń i instalacji objętych PFU.
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZB/00306/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251240 Bau von Deponiegas-Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 42111000 Motoren und Kraftmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: 1. Prawo opcji będzie polegało na skorzystaniu z Prac w zakresie opisanym w pkt 2.4 i 7 PFU z zachowaniem pozostałych wymagań opisanych w PFU 2. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. 3. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2a i 2b do SWZ (Projekty Umów).