2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów. Przeprowadzenie kampanii informacyjnej.
Beschreibung: Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów. Przeprowadzenie kampanii informacyjnej.
Interne Kennung: DZP/42/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001