2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
Beschreibung: Javno naročilo je razdeljeno na sklopa: Sklop 1: NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM Sklop 2: NABAVA SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM Predmet javnega naročila je tudi: dobava potrošnega materiala in sicer za obdobje 4-ih (štirih) let od sklenitve okvirnega sporazuma (za oba sklopa); vzdrževanje opreme, ki zajema tako preventivno vzdrževanje opreme (vzdrževanje po navodilih proizvajalca) kot tudi korektivno vzdrževanje opreme (odprava napak) za obdobje sedmih (7) let od datuma primopredaje opreme (za oba sklopa). Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika in razpisni dokumentaciji. Ponudnik mora ponuditi vso razpisano opremo, potrošni material za obdobje 4 let in vsa vzdrževalna dela (za obdobje 7 let od primopredaje opreme) v okviru predmeta javnega naročila za posamezni sklop, za katerega oddaja ponudbo.
Interne Kennung: JN-78702
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
Beschreibung: Sklop 1: NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM. Predmet javnega naročila je tudi: dobava potrošnega materiala in sicer za obdobje 4-ih (štirih) let od sklenitve okvirnega sporazuma (za oba sklopa); vzdrževanje opreme, ki zajema tako preventivno vzdrževanje opreme (vzdrževanje po navodilih proizvajalca) kot tudi korektivno vzdrževanje opreme (odprava napak) za obdobje sedmih (7) let od datuma primopredaje opreme (za oba sklopa). Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika in razpisni dokumentaciji. Ponudnik mora ponuditi vso razpisano opremo, potrošni material za obdobje 4 let in vsa vzdrževalna dela (za obdobje 7 let od primopredaje opreme) v okviru predmeta javnega naročila za posamezni sklop, za katerega oddaja ponudbo.
Interne Kennung: 549968
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: NABAVA SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
Beschreibung: Sklop 2: NABAVA SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM. Predmet javnega naročila je tudi: dobava potrošnega materiala in sicer za obdobje 4-ih (štirih) let od sklenitve okvirnega sporazuma (za oba sklopa); vzdrževanje opreme, ki zajema tako preventivno vzdrževanje opreme (vzdrževanje po navodilih proizvajalca) kot tudi korektivno vzdrževanje opreme (odprava napak) za obdobje sedmih (7) let od datuma primopredaje opreme (za oba sklopa). Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika in razpisni dokumentaciji. Ponudnik mora ponuditi vso razpisano opremo, potrošni material za obdobje 4 let in vsa vzdrževalna dela (za obdobje 7 let od primopredaje opreme) v okviru predmeta javnega naročila za posamezni sklop, za katerega oddaja ponudbo.
Interne Kennung: 549969
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)