59760-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldebedarf – Výzva č. 100 – Aktivní prvky pro optické propojení nemocnic – Dynamický nákupní systém na dodávky ICT a AVT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 100 – Aktivní prvky pro optické propojení nemocnic – Dynamický nákupní systém na dodávky ICT a AVT
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je dodávka aktivních prvků pro optické propojení nemocnic dle technické specifikace.
Vorherige Bekanntmachung585969-2019
Interne Kennung315/DNS/2025-OVZ
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění.