See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i aparatury do Jednostek Organizacyjnych UMB wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, zamontowaniem, dostarczeniem instrukcji stanowiskowej i jej wdrożeniem, serwisowaniem i gwarancją, z podziałem na 5 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) Część 1: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem b) Części 2-5: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej Część nr 1 Wieloparametrowy analizator cytometryczny Część nr 2 Wirówka laboratoryjna wentylowana z wyposażeniem Część nr 3 Wirówka laboratoryjna z wyposażeniem Część nr 4 Zamrażarka laboratoryjna jednodrzwiowa Część nr 5 Łaźnia ultradźwiękowa 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela oceny technicznej – Załącznik nr 3 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355729-2025
Interne Kennung: AZP.25.1.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 39711130 Kühlschränke, 42943200 Ultraschallbäder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wieloparametrowy analizator cytometryczny
Beschreibung: opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: AZP.25.1.20.2025.1
Los: LOT-0002
Titel: Wirówka laboratoryjna wentylowana z wyposażeniem
Interne Kennung: AZP.25.1.20.2025.2
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Wirówka laboratoryjna z wyposażeniem
Interne Kennung: AZP.25.1.20.2025.3
Los: LOT-0004
Titel: Zamrażarka laboratoryjna jednodrzwiowa
Interne Kennung: AZP.25.1.20.2025.4
Haupteinstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
Los: LOT-0005
Titel: Łaźnia ultradźwiękowa
Interne Kennung: AZP.25.1.20.2025.5
Haupteinstufung (cpv): 42943200 Ultraschallbäder