597609-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Zawarcie umowy ramowej na dostawę mebli biurowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na dostawę mebli biurowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung225/Ckt/26/KU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDwa poprzednie postępowania na zakup mebli biurowych zostały unieważnione. Zachodzi pilna potrzeba zakupu mebli biurowych więc zasadnym jest zastosowanie procedury przyspieszonej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001