597626-2026 - Ergebnis
Kroatien – Medizinische Verbrauchsartikel – Medicinski potrošni materijal - razni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinski potrošni materijal - razni
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal - Razni podijeljen je na 38 grupa i opisan je u troškovniku koji je sastavni dio DON-a. Predmet nabave je podijeljen na grupe sukladno iskazanim potrebama, a radi lakšeg nuđenja i osiguranja tržišnog nadmetanja. Ponuditelji mogu podnijeti ponudu za jednu, više ili sve grupe predmeta nabave, a ponude za svaku grupu se dostavljaju odvojeno i tako će se ocjenjivati. Ponuditelj za svaku grupu može dostaviti samo jednu ponudu. Ponuditelju koji za istu grupu dostavi dvije ili više ponuda, sve njegove ponude biti će odbijene za tu grupu. Obvezno je nuđenje samo cjelokupne grupe predmeta nabave sa svim navedenim stavkama u troškovniku.
Interne Kennung: 57/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 1.
Interne Kennung: 57/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 2.
Interne Kennung: 57/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 3.
Interne Kennung: 57/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 4.
Interne Kennung: 57/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 5.
Interne Kennung: 57/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 6.
Interne Kennung: 57/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 7.
Interne Kennung: 57/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 8.
Interne Kennung: 57/26-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 9.
Interne Kennung: 57/26-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 10.
Interne Kennung: 57/26-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 11.
Interne Kennung: 57/26-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 12.
Interne Kennung: 57/26-12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 13.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 13.
Interne Kennung: 57/26-13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 14.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 14.
Interne Kennung: 57/26-14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa 15.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 15.
Interne Kennung: 57/26-15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa 16.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 16.
Interne Kennung: 57/26-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 17.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 17.
Interne Kennung: 57/26-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa 18.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 18.
Interne Kennung: 57/26-18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa 19.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 19.
Interne Kennung: 57/26-19
Los: LOT-0020
Titel: Grupa 20.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 20.
Interne Kennung: 57/26-20
Los: LOT-0021
Titel: Grupa 21.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 21.
Interne Kennung: 57/26-21
Los: LOT-0022
Titel: Grupa 22.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 22.
Interne Kennung: 57/26-22
Los: LOT-0023
Titel: Grupa 23.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 23.
Interne Kennung: 57/26-23
Los: LOT-0024
Titel: Grupa 24.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 24.
Interne Kennung: 57/26-24
Los: LOT-0025
Titel: Grupa 25.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 25.
Interne Kennung: 57/26-25
Los: LOT-0026
Titel: Grupa 26.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 26.
Interne Kennung: 57/26-26
Los: LOT-0027
Titel: Grupa 27.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 27.
Interne Kennung: 57/26-27
Los: LOT-0028
Titel: Grupa 28.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 28.
Interne Kennung: 57/26-28
Los: LOT-0029
Titel: Grupa 29.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 29.
Interne Kennung: 57/26-29
Los: LOT-0030
Titel: Grupa 30.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 30.
Interne Kennung: 57/26-30
Los: LOT-0031
Titel: Grupa 31.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 31.
Interne Kennung: 57/26-31
Los: LOT-0032
Titel: Grupa 32.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 32.
Interne Kennung: 57/26-32
Los: LOT-0033
Titel: Grupa 33.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 33.
Interne Kennung: 57/26-33
Los: LOT-0034
Titel: Grupa 34.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 34.
Interne Kennung: 57/26-34
Los: LOT-0035
Titel: Grupa 35.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 35.
Interne Kennung: 57/26-35
Los: LOT-0036
Titel: Grupa 36.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 36.
Interne Kennung: 57/26-36
Los: LOT-0037
Titel: Grupa 37.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 37.
Interne Kennung: 57/26-37
Los: LOT-0038
Titel: Grupa 38.
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal -Razni, Grupa 38.
Interne Kennung: 57/26-38