2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 5 ks služebních vozidel pro Městskou policii Ostrava II
Beschreibung: Dodávka 5 (pěti) ks nových a nepoužívaných osobních služebních vozidel pro výkon služby Městské policie Ostrava, z nichž 3 jsou vozidla se spalovacím motorem karoserie SUV s náhonem 4x4 a 2 jsou vozidla na elektrický pohon.
Interne Kennung: 90/2025/06
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem této Výzvy k podání nabídek je zadání dílčí veřejné zakázky na dodávky v rámci dynamického nákupního systému dle § 141 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001