2. Verfahren
Verfahren
Titel: Assessments RDW
Beschreibung: De RDW wil met deze aanbesteding komen tot een nieuwe raamovereenkomst met een opdrachtnemer, die aantoonbare ervaring heeft met het afnemen van assessments bij organisaties in de (semi) publieke sector. De opdracht omvat het uitvoeren van drie typen assessments: Live selectieassessments, Live ontwikkel assessments en Online assessments (e-assessments).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0000
597698-2026 - Mededinging
Nederland – Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement" – Assessments RDW
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Assessments RDW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
Aanvullende classificatie (cpv): 79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000