597705-2026 - Ergebnis
Polen – Diagnostische Ausstattung – Dostawa testów genetycznych PCR do własnego aparatu GenExpert
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa testów genetycznych PCR do własnego aparatu GenExpert
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa testów genetycznych PCR do własnego aparatu GenExpert (będącego własnością Zamawiającego) - w ilościach oraz rodzajach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Szczegółowe wymagania i warunki dot. przedmiotu zamówienia zawarto w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Powyższe załączniki stanowią integralną część SWZ.
Vorherige Bekanntmachung436093-2026
Interne Kennung55/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
LosLOT-0007
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa testów genetycznych PCR do własnego aparatu GenExpert (będącego własnością Zamawiającego) - w ilościach oraz rodzajach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Szczegółowe wymagania i warunki dot. przedmiotu zamówienia zawarto w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Powyższe załączniki stanowią integralną część SWZ. Oferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z prawem obowiązującym w tym zakresie, a w szczególności zgodnie z przepisami ustawy o wyrobach medycznych. Oferowane wyroby medyczne muszą być właściwie oznakowane i posiadać odpowiednie instrukcje używania w języku polskim.