597706-2026 - Wettbewerb
Estland – Kleber – Liiv ja liim kärsakatõrjeseadmele
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liiv ja liim kärsakatõrjeseadmele
Beschreibung: Ostetakse liimi ja liiva RMK Marana taimlas olevale nn. Conniflexi seadmele, millega töödeldakse kuuse- ja männitaimi männikärsaka kahjustuste vältimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314677-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24911200 Kleber
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14211000 Sand
5. Los
Los: LOT-0000