2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie budowa i wyposażenie specjalistycznego statku szkolno-badawczego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie, realizowane na podstawie programu pn. "Budowa statków dla uczelni morskich w latach 2025-2029"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie, budowa i wyposażenie specjalistycznego statku szkolno-badawczego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34510000 Schiffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie, budowa i wyposażenie specjalistycznego statku szkolno-badawczego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje, w ramach prawa opcji, zamówienie następujących funkcjonalności: doprowadzenie do możliwości zasilania silników zespołów prądotwórczych w systemie dual-fuel do pracy na paliwie metanol - funkcjonalność opisana w rozdziale 1.2 OPZ – Opcja I Zastosowanie systemu cyfrowego bliźniaka - funkcjonalność opisana w rozdziale 17 OPZ – Opcja II Zastosowanie systemu zdalnego sterowania statkiem - funkcjonalność opisana w rozdziale 18 OPZ – Opcja III.