See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van weeg- en identificatieapparatuur voor vuilnisophaalwagens
Beschreibung: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor 4 jaar voor de aankoop, montage en onderhoud van weeg- en identificatieapparatuur voor de IDM-vuilnisophaalwagens. Afroepen zijn in functie van de noodwendigheden, doch de afname wordt geschat op minstens 2 systemen per jaar dit in functie van de doorlooptijd van de bestelling van een vrachtwagenchassis met opbouw. De weeg- en identificatie-apparatuur dient opgebouwd op nieuwe voertuigen met een beladingssysteem geschikt voor 40 liter containers tot en met 1100 liter containers. Het weegsysteem dient een dynamische weging uit te voeren van de aangeboden afvalcontainers volgens gewenste ijkklasse. Het identificatiesysteem dient de identificatiegegevens uit te lezen uit de chip aanwezig in de container en de gegevens te koppelen met de geregistreerde gewichten ten einde een DIFTAR inzameling en afrekening mogelijk te maken. De opdracht omvat ook het afsluiten van een full omnium onderhoudscontract voor de geleverde apparatuur voor een periode van 8 jaar.
Interne Kennung: 2025/005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/005 - 1
Interne Kennung: 1