See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 53 PAKIETÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 53 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia. 3. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia na wniosek Zamawiającego szkolenia personelu Zamawiającego w jego siedzibie (os. Złotej Jesieni 1, Kraków) wraz z pierwszym dostarczeniem towaru do Apteki Szpitalnej w terminie uzgodnionym pisemnie z Zamawiającym, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy. 4. Wykonawca zobowiązany będzie złożyć listę obecności z przeprowadzonego szkolenia, o którym mowa w ust. 3 z podpisami przeszkolonych użytkowników stwierdzających ich faktyczną obecność do Apteki Szpitalnej, w terminie 5 dni roboczych od daty przeprowadzenia szkolenia. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrócenia się do Wykonawców na etapie badania i oceny ofert o udostępnienie próbek oferowanego przedmiotu zamówienia w celu ich przetestowania i sprawdzenia zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawcy do realizacji zamówienia. Koszty z tym związane ponosi Wykonawca. 6. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU O udzielenie zamówienia mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 57 ustawy Pzp oraz art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, tj.: 1) nie podlegają wykluczeniu 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej - Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. d) zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. W Postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 oraz pkt 4 ustawy Pzp oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 poz. 835), oraz nie podlegają zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.). W zakresie wykazania spełniania przez Wykonawcę warunków, o których mowa w art. 57 ustawy Pzp, Wykonawca przedkłada: a) oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – podpisane odpowiednio przez osobę (osoby) upoważnioną (upoważnione) do reprezentowania Wykonawcy. Stosowne oświadczenie, Wykonawca składa w formie jednolitego dokumentu, stanowiącego Załącznik nr 4 do Specyfikacji (formularz JEDZ); W zakresie potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z Postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 oraz pkt 4 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 poz. 835) i art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.), Wykonawca przedkłada: a) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – wypełnione i podpisane odpowiednio przez osobę (osoby) upoważnioną (upoważnione) do reprezentowania Wykonawcy. Stosowne oświadczenie Wykonawca składa w formie jednolitego dokumentu, stanowiącego Załącznik nr 4 do Specyfikacji (formularz JEDZ), b) oświadczenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 poz. 835) oraz nie podlega zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.) – wypełnione i podpisane odpowiednio przez osobę (osoby) upoważnioną (upoważnione) do reprezentowania Wykonawcy - Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennung: 150/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 1. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 2. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 3. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 4. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 5. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 6. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 7. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 8. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 9. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 10. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 11. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 12. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 13. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 14. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 15. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 16. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 17. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 18. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 19. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 20. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 21. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 22. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 23. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 24. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 25. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 26. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 27. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 28. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 29. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 30. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 31. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 32. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 33. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 34. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 35. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 36. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 37. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 38. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 39. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 40. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 41. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 42. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 43. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET 44
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 44. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 45. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 46. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 46
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET 47
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 47. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 47
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET 48
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 48. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 48
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET 49
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 49. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 49
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET 50
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 50. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 50
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET 51
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 51. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 51
Los: LOT-0052
Titel: PAKIET 52
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 52. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 52
Los: LOT-0053
Titel: PAKIET 53
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do Specyfikacji w zakresie PAKIETU 53. 2. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 53