See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości, asortymencie oraz parametrach wymaganych szczegółowo opisanych w Załączniku nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 425215-2026
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp skrócił termin składania ofert, mając na uwadze, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Przedmiotem zamówienia są produkty farmaceutyczne stosowane w programach lekowych. Zamawiający jest zobowiązany do terminowego zaopatrywania pacjentów w niezbędne leki. Mając na uwadze zakres zamówienia, zasadne jest skrócenie terminu składania ofert i pilne udzielenia zamówienia. Pozwoli to zabezpieczyć pacjentów w leki niezbędne do kontynuacji terapii, ratujące życie lub zdrowie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 16
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupujący, na podstawie art. 441 Ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z opcji zwiększenia ilości Asortymentu w każdym z Pakietów objętych niniejszą Umową, o nie więcej niż równowartość 30 % wynagrodzenia, wskazanego w § 4 ust. 1 Umowy w odniesieniu do danego Pakietu.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 21
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel