See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)
Vorherige Bekanntmachung: 376823-2026
Interne Kennung: ZP/PH/271/III-91/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)
Interne Kennung: ZP/PH/271/III-91/26 - część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: CZEŚĆ II - Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych dla nieruchomości położnych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (województwo mazowieckie) zawierających analizę geodezyjno-prawną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych dla nieruchomości położnych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (województwo mazowieckie) zawierających analizę geodezyjno-prawną
Interne Kennung: ZP/PH/271/III-91/26 - część II