2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tlumoky 2016
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále jen "VZ") jsou dodávky tlumoků 2016 a náhradních dílů/odpojitelných částí k tlumokům 2016 podle podmínek uvedených v rámcové dohodě, na základě které budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení v souladu se zadávacími podmínkami a nabídkou vybraného dodavatele.
Interne Kennung: Sp.zn. SpMO 36282/2026-1350
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35810000 Persönliche Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19212510 Gurtbänder, 18931100 Rucksäcke, 39522110 Planen, 39522200 Tarnüberzüge, 18900000 Gepäck, Sattlerwaren, Säcke und Taschen, 44530000 Verbindungselemente, 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem VZ jsou dodávky tlumoků 2016 a náhradních dílů/odpojitelných částí k tlumokům 2016 podle podmínek uvedených v rámcové dohodě, na základě které budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení v souladu se zadávacími podmínkami a nabídkou vybraného dodavatele.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke, 19212510 Gurtbänder, 39522110 Planen, 39522200 Tarnüberzüge, 18900000 Gepäck, Sattlerwaren, Säcke und Taschen, 44530000 Verbindungselemente, 19520000 Kunststoffprodukte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění VZ v souladu s bodem 17. písm. b) zadávací dokumentace.