See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung: Pełny tytuł: Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej (blok podstawowy: Moduł III, Moduł V), zgodnie z aktualnie obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychologii Klinicznej, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia, dla osób uczestniczących w projekcie „Na ratunek - kadry DIM", współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, planowanych do realizacji., 2. Niniejsze zamówienie zostało podzielone na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowią Załącznik nr 1A-1B oraz Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 1A-1B do Zaproszenia oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 4 .Uwaga: 1) z uwagi na założenia organizacyjne szkolenia wskazane w szczegółowym harmonogramie realizacji szkolenia specjalizacyjnego, stanowiącym załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia, w szczególności z uwagi na fakt, iż obie grupy uczestników szkolenia pracują równolegle w tych samych terminach, a zajęcia mogą odbywać się w tym samym czasie, Wykonawca zapewnia dostępność osoby wyznaczonej do realizacji danej części zamówienia, spełniającej minimalne wymagania merytoryczne określone przez Zamawiającego w pkt II Zaproszenia oraz w Załączniku nr 1B do Zaproszenia w zakresie danej części zamówienia oraz realizację zajęć o określonej tematyce, dla wskazanych grup uczestników, w sposób i w terminach wskazanych w szczegółowym harmonogramie realizacji szkolenia specjalizacyjnego, stanowiącym załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia, 2) mając na uwadze powyższe, jeżeli Wykonawca został zaproszony do udziału w negocjacjach na więcej niż jedną część zamówienia, wówczas może wyznaczyć do realizacji zamówienia tę samą osobę, ale tylko w obrębie tematów realizowanych dla jednej grupy w określonym dniu zjazdu. Nie dopuszcza się wskazania tej samej osoby do realizacji zamówienia – w obrębie części (tematów) realizowanych tego samego dnia równocześnie dla grupy I i dla grupy II to znaczy: - w zakresie części 1, 2 (tematy realizowane w ramach jednego zjazdu dla obu grup uczestników): jeżeli Wykonawca został zaproszony do udziału w negocjacjach na wykonanie części zamówienia 1 i 2, tj. w obrębie tematów realizowanych równolegle dla I i II grupy zarówno w sobotę jak i w niedzielę, wówczas do realizacji części 1 musi wyznaczyć inną osobę aniżeli w części 2, spełniającą minimalne wymagania merytoryczne określone przez Zamawiającego w pkt II ppkt 1 Zaproszenia oraz w Załączniku nr 1B do Zaproszenia w zakresie danej części zamówienia. - w zakresie części 1, 3 (tematy realizowane w ramach jednego zjazdu dla obu grup uczestników): jeżeli Wykonawca został zaproszony do udziału w negocjacjach na wykonanie części zamówienia 1 i 3, tj. w obrębie tematów realizowanych równolegle dla I i II grupy zarówno w sobotę jak i w niedzielę, wówczas do realizacji części 1 musi wyznaczyć inną osobę aniżeli w części 3, spełniającą minimalne wymagania merytoryczne określone przez Zamawiającego w pkt II ppkt 1 Zaproszenia oraz w Załączniku nr 1B do Zaproszenia w zakresie danej części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 562816-2026
Interne Kennung: SPZOZ/FERS 01.13/29/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 1 zamówienia
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania – specyfika zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania w przebiegu życia i rozwoju Grupa I i Grupa II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 2 zamówienia
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy opiniodawstwa sądowego cz. A. Grupa I, Grupa II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 3 zamówienia
Beschreibung: Część nr 3 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy opiniodawstwa sądowego cz. B. Grupa I, Grupa II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne Kennung: Część nr 3 zamówienia