2. Verfahren
Verfahren
Titel: A06.65.2025.1 Aanschaf drie bedrijfswagens
Beschreibung: De huidige vloot van drie bedrijfswagens, bestaande uit twee bedrijfswagens met dubbele cabine en één bedrijfswagen met open laadbak (pick-up), is aan vervanging toe. In het kader van de vernieuwing en verduurzaming van het wagenpark is besloten om twee bedrijfswagens met dubbele cabine en één bedrijfswagen met open laadbak aan te schaffen, die zullen rijden op HVO100. Met deze aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Oegstgeest een passende leverancier te selecteren voor de levering van de nieuwe bedrijfswagens die aansluiten bij de gemeentelijke ambities op het gebied van duurzaamheid, betrouwbaarheid en kosteneffectiviteit. Voor meer informatie zie de aanbestedingsleidraad. Drie bedrijfsvoertuigen: twee met dubbele cabine en één met open laadbak.
Interne Kennung: A06.65.2025.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Boven de Europese drempel
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Twee bedrijfswagens met dubbele cabine
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Twee bedrijfswagens met dubbele cabine - HVO/diesel
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Eén bedrijfswagen met open laadbak
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Eén bedrijfswagen met open laadbak, HVO/diesel
Interne Kennung: 2