597752-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – Dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”. Za pojazd fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany, uprzednio nierejestrowany w Wydziale Komunikacji Urzędu. Za pojazd kompletny uznaje się pojazd spełniający łącznie warunki zgodności z wymaganiami Zamawiającego wraz z dokumentami umożliwiającymi jego rejestrację na terenie R.P. Samochody muszą spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych na terytorium Polski zawarte w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym ( t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm. ) oraz wymagania rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r. poz. 502 ). Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części: Część I: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki - 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego. Część II: dostawa używanej pompogruszki do betonu – 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną lub obie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną przez siebie część albo na wszystkie części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt. V SWZ.
Interne KennungPERIG ZP/02/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34211300 Karosserien für Lastwagen, 42122190 Betonpumpen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki - 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego.
Beschreibung. Przedmiot zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”. Za pojazd fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany, uprzednio nierejestrowany w Wydziale Komunikacji Urzędu. Za pojazd kompletny uznaje się pojazd spełniający łącznie warunki zgodności z wymaganiami Zamawiającego wraz z dokumentami umożliwiającymi jego rejestrację na terenie R.P. Samochody muszą spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych na terytorium Polski zawarte w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym ( t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm. ) oraz wymagania rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r. poz. 502 ). Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad. 2. Część I: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki - 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną lub obie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną przez siebie część albo na wszystkie części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w pkt.V SWZ
LosLOT-0002
TitelCzęść II: dostawa używanej pompogruszki do betonu – 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego.
Beschreibung. Przedmiot zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”. Za pojazd kompletny uznaje się pojazd spełniający łącznie warunki zgodności z wymaganiami Zamawiającego wraz z dokumentami umożliwiającymi jego rejestrację na terenie R.P. Samochody muszą spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych na terytorium Polski zawarte w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym ( t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm. ) oraz wymagania rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r. poz. 502 ). Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad. 2. Część II: dostawa używanej pompogruszki do betonu – 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną lub obie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną przez siebie część albo na wszystkie części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w pkt.V SWZ