2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji OZE z wykorzystaniem magazynów energii w obiektach użyteczności publicznej w Gminie Czechowice-Dziedzice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia prowadzonego w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest: Budowa instalacji OZE z wykorzystaniem magazynów energii w obiektach użyteczności publicznej w Gminie Czechowice-Dziedzice i obejmuje kompleksowo zaprojektowanie, dostawę i montaż wraz z uruchomieniem oraz wszelkie prace budowlano-montażowe kompletnych instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii oraz pomp ciepła dla następujących budynków użyteczności publicznej Gminy Czechowice-Dziedzice: Lokalizacja 1 - Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Szwajcarska Dolina 24; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 27kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.12kWh,powietrzna pompa ciepła o mocy grzewczej min. 40kW Lokalizacja 2 - Przedszkole Publiczne nr 11, ul. Młyńska 6; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 28kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzna pompa ciepła o mocy grzewczej min. 80kW Lokalizacja 3 - Przedszkole Publiczne w Zabrzegu, ul. Tadeusza Gazdy 5; 43-516 Zabrzeg - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 25,5kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzna pompa ciepła o mocy grzewczej min. 40kW Lokalizacja 4 - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Węglowa 54; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna nowej szkoły o mocy min. 11,5kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.12kWh,powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 120kW Lokalizacja 5 - Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Klasztorna 21; 43- 502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 49kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 240kW Lokalizacja 6 - Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Szkolna 6; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 45kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 200kW Lokalizacja 7 - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Miliardowicka 46; 43-518 Ligota - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 49kWp, • dla punkty przyłączeniowego PPE1: min.24kWp • dla punktu przyłączeniowego PPE2: min.25kWp oraz magazyn energii o całkowitej pojemności użytkowej min.24kWh • dla punkty przyłączeniowego PPE1: min.12kWh • dla punktu przyłączeniowego PPE2: min.12kWh, powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 80kW UWAGA! Dach budynku SP Nr 2 w Ligocie przy ul. Miliardowickiej jest w trakcie remontu (za wyjątkiem sali gimnastycznej z zapleczem szatniowym i nowego segmentu). Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 10 – Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) tj. Opis remontu dachu bud. SP nr 2 w Ligocie – zakres planowanych robót budowlanych, rys. A_02 rzut dachu i K01 rzut więźby. Lokalizacja 8 - Centrum Ekologii i Zieleni w Czechowicach-Dziedzicach, ul. hrabiego Kotulińskiego 2; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 24,5kWp w tym : • istniejąca instalacja 5,5kW; • nowa instalacja o mocy min.19kW,oraz magazyn energii o pojemności użytkowej min.12kWh Zakres zamówienia obejmuje: a) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oddzielnie dla każdej lokalizacji wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, pozwoleń i zgłoszeń jeśli będą wymagane obowiązującymi przepisami prawa, b) wykonanie zgodnie z wymaganiami i pozostałymi informacjami opisanymi szczegółowo przez Zamawiającego w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, prac budowlano-montażowych oraz dostaw wraz z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła zgodnie z przepisami prawa, c) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich niezbędnych zezwoleń i decyzji administracyjnych pozwalających na użytkowanie instalacji, d) udzielenie gwarancji jakości na zrealizowane instalacje oraz zapewnienia serwisu i przeglądów technicznych w okresie obowiązującej gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej PFU) stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. W ramach niniejszego zamówienia zostanie zrealizowany zakres inwestycji opisanej w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU). Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.10 Fundusze Europejskie na transformację, Działanie FESL.10.06 Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj.: - program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – załącznik nr 10 do SWZ; - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ; które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia prowadzonego w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest: Budowa instalacji OZE z wykorzystaniem magazynów energii w obiektach użyteczności publicznej w Gminie Czechowice-Dziedzice i obejmuje kompleksowo zaprojektowanie, dostawę i montaż wraz z uruchomieniem oraz wszelkie prace budowlano-montażowe kompletnych instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii oraz pomp ciepła dla następujących budynków użyteczności publicznej Gminy Czechowice-Dziedzice: Lokalizacja 1 - Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Szwajcarska Dolina 24; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 27kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.12kWh,powietrzna pompa ciepła o mocy grzewczej min. 40kW Lokalizacja 2 - Przedszkole Publiczne nr 11, ul. Młyńska 6; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 28kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzna pompa ciepła o mocy grzewczej min. 80kW Lokalizacja 3 - Przedszkole Publiczne w Zabrzegu, ul. Tadeusza Gazdy 5; 43-516 Zabrzeg - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 25,5kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzna pompa ciepła o mocy grzewczej min. 40kW Lokalizacja 4 - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Węglowa 54; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna nowej szkoły o mocy min. 11,5kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.12kWh,powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 120kW Lokalizacja 5 - Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Klasztorna 21; 43- 502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 49kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 240kW Lokalizacja 6 - Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Szkolna 6; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 45kWp, magazyn energii o pojemności użytkowej min.16kWh,powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 200kW Lokalizacja 7 - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Miliardowicka 46; 43-518 Ligota - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 49kWp, • dla punkty przyłączeniowego PPE1: min.24kWp • dla punktu przyłączeniowego PPE2: min.25kWp oraz magazyn energii o całkowitej pojemności użytkowej min.24kWh • dla punkty przyłączeniowego PPE1: min.12kWh • dla punktu przyłączeniowego PPE2: min.12kWh, powietrzne pompy ciepła o łącznej mocy grzewczej min. 80kW UWAGA! Dach budynku SP Nr 2 w Ligocie przy ul. Miliardowickiej jest w trakcie remontu (za wyjątkiem sali gimnastycznej z zapleczem szatniowym i nowego segmentu). Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 10 – Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) tj. Opis remontu dachu bud. SP nr 2 w Ligocie – zakres planowanych robót budowlanych, rys. A_02 rzut dachu i K01 rzut więźby. Lokalizacja 8 - Centrum Ekologii i Zieleni w Czechowicach-Dziedzicach, ul. hrabiego Kotulińskiego 2; 43-502 Czechowice-Dziedzice - Instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 24,5kWp w tym : • istniejąca instalacja 5,5kW; • nowa instalacja o mocy min.19kW,oraz magazyn energii o pojemności użytkowej min.12kWh Zakres zamówienia obejmuje: a) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oddzielnie dla każdej lokalizacji wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, pozwoleń i zgłoszeń jeśli będą wymagane obowiązującymi przepisami prawa, b) wykonanie zgodnie z wymaganiami i pozostałymi informacjami opisanymi szczegółowo przez Zamawiającego w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, prac budowlano-montażowych oraz dostaw wraz z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła zgodnie z przepisami prawa, c) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich niezbędnych zezwoleń i decyzji administracyjnych pozwalających na użytkowanie instalacji, d) udzielenie gwarancji jakości na zrealizowane instalacje oraz zapewnienia serwisu i przeglądów technicznych w okresie obowiązującej gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej PFU) stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. W ramach niniejszego zamówienia zostanie zrealizowany zakres inwestycji opisanej w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU). Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.10 Fundusze Europejskie na transformację, Działanie FESL.10.06 Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła.