597771-2025 - Ergebnis
Polen – Beratungsdienste – Świadczenie usługi eksperckiej w zakresie zarządzania zmianą
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi eksperckiej w zakresie zarządzania zmianą
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie zarządzania zmianą (województwo lubelskie). Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie:180 godzin, średnio 5 godzin/m-c, 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w danym województwie (dotyczy pracy zespołu w ramach województwa lubelskiego) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ; 4) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 5) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na usługi podobne w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 6) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 7) Adres świadczenia usługi: nie dotyczy (spotkania on-line), 8) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym przeprowadzono działania eksperckie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 9) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 10) Zamawiający nie przewiduje dodatkowych wymagań związanych z realizacją zamówienia dotyczących aspektów społecznych, gospodarczych, środowiskowych, związanych z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcy w toku realizacji zamówienia; 11) Zamawiający nie przewiduje klauzuli zastrzeżonej w rozumieniu art. 94 ustawy Pzp; 12)Z uwagi na rodzaj zamówienia, Zamawiający nie przewiduje obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę, o którym mowa w art. 95 ustawy Pzp. 13) Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań dotyczących zamówień na usługi przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w rozumieniu art. 60 ustawy Pzp, ani związanych z udziałem podmiotów udostępniających zasoby w rozumieniu art. 121 ustawy Pzp. 14) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia; Wykonawca powinien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podać (o ile są mu znane) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 15) Opis kryteriów oceny ofert z podaniem wag kryteriów i sposobu oceny ofert został szczegółowo opisany w rozdz. XIII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung447446-2025
Interne KennungDZP.382.5.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensKomunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
LosLOT-0005
TitelŚwiadczenie usługi eksperckiej w województwie lubelskim
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie zarządzania zmianą. Głównymi celami projektu są: a) wdrożenie zmian organizacyjnych w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w tym specjalistycznych (zwanych dalej: PPP), na terenie województwa objętego przedmiotem zamówienia, b) uzupełnienie zasobów w zakresie wyposażenia PPP, niezbędnych do osiągnięcia ww. celu. 2) Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług eksperckich w liczbie: 180 godzin, średnio 5 godzin/m-c. 3) W ramach świadczonej usługi Wykonawca winien: a) a) zapewnić udział (1) eksperta (minimum 2 razy/m-c) w spotkaniach on-line (z innymi członkami zespołu) w ramach zespołu ekspertów utworzonych w danym województwie (dotyczy pracy zespołu w ramach województwa lubelskiego) pod kierownictwem kierownika zespołu eksperckiego w celu omówienia najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaną zmianą, b) opracować zagadnienia i tematy ustalone w zespole ekspertów, c) na bieżąco reagować na pojawiające się zagadnienia zgłaszane przez osoby prowadzące szkolenia, superwizje czy indywidualne spotkania, d) uczestniczyć w spotkaniach z konkretnymi PPP w celu wsparcia w procesie wprowadzanej zmiany. 4) Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.03.2028 r. bądź do momentu wyczerpania liczby godzin pracy eksperta przewidzianych w ramach danej części zamówienia, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. 5) Adres świadczenia usługi: spotkania on-line; 6) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.