See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționarea de servicii pentru organizarea a 8 vizite demonstrative destinate schimbului de experiență și promovării de bune practici privind proiectele finanțate cu fonduri europene pentru agricultură și dezvoltare rurală
Beschreibung: Organizarea a 8 vizite demonstrative (maxim 40 de participanți/eveniment): ziua 1- cazare și cină, ziua 2- vizite demonstrative, cină și cazare, ziua 3- mic dejun și decazare, pe parcursul unei perioade de implementare de 22 de luni, cu participarea a maximum 320 de persoane. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor -20 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informații suplimentare cu cel puțin 11 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4221187/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Organizarea a 8 vizite demonstrative, cu participarea a maximum 320 de persoane, respectiv maximum 40 de participanți pentru fiecare eveniment. Vizitele demonstrative se vor desfășura pe teritoriul României. Locaţiile de desfăşurare a activităţilor proiectului se vor propune de către Autoritatea Contractantă și se vor agrea pe baza verificării disponibilității de către prestator.
Interne Kennung: 1